احرازشو چیست؟

احراز هویت! یکی از دغدغه‌های امروزی که افراد زیادی با آن درگیر هستند! شاید فکر کنید که احراز هویت خیلی فرآیند ساده‌ای دارد اما اصلا این‌طور نیست و در واقع ارگان‌های مختلف یا شرکت‌های خصوصی می‌خواهند ثبت نام را به صورت اینترنتی داشته باشند و اگر آن خدمات نیاز به شناسایی هویت فرد داشته باشد ممکن است از ثبت نام خود منصرف شوند و دیگر از استفاده خدمات آن وب سایت صرف نظر نمایند. چرا که احراز هویت حضوری خیلی فرایند سختی را برای افراد دارد و باید این‌ را در نظر بگیرید که افراد وقت ندارند و یا نمی‌خواهند درگیر شلوغی‌ها و ترافیک شوند که احراز هویت را انجام دهند، این موضوع در واقع به یکی از دغدغه‌های کسب‌و‌کار‌های اینترنتی تبدیل شده است که در واقع ممکن است بسیاری از کاربران را از دست بدهند.

>

 

البته برخی از افراد حاضر بودند که به صورت اجباری احراز هویت را در مراکز انجام دهند که هر چند خیلی این موضوع برای آن‌ها رضایت بخش و خوشایند نبود! اما همان تعداد افراد محدود هم که حاضر بودند قبل از شیوع کرونا به سراغ احراز هویت بروند و کار‌های خود را انجام دهند دیگر بعد از به وجود آمدن دوران کرونا حاضر نیستند که حتی در صورت نیاز هم احراز هویت را به صورت حضوری انجام دهند و این یک ضربه بسیار بزرگی به کسب‌و‌کار‌ها و سازمان‌هایی زد که خدمات آنها نیاز به احراز هویت دارد.

 

درگاه احراز هویت احرازشو چیست؟

 

درگاه احراز هویت احراز شو چیست؟

 

بعد از به وجود آمدن این مشکلات که حتی سازمان‌های بسیار بزرگ هم درگیر آن بودند همه سازمان‌ها به دنبال این بودند که یک پلتفرمی را اجرا کنند که بتوانند احراز هویت را برای مردم ساده‌تر کنند که بعد از تلاش‌های زیاد یک‌سری از شرکت‌ها توانستند به صورت خیلی ساده احراز هویت را به صورت آنلاین برای مردم فراهم کنند که این موضوع توانست بهبود فضای سازمانی را در این دوران داشته باشد و دیگر نیاز نیست که مردم به سراغ مراکز مختلف بروند تا احراز هویت را انجام دهند و در هر محلی که هستند می‌توانند با موبایل خود خیلی ساده احراز هویت را به صورت آنلاین انجام دهند.

 

اما حتی بعد از این موضوع هم مشکلاتی وجود داشت! همه سازمان‌ها نتوانستند به خوبی این احراز هویت را به صورت آنلاین برای خود داشته باشند و این مورد هم نتوانسته بود که دغدغه احراز هویت را به صورت کامل برای افراد رفع نماید، که اپراتور دانش بنیان آی تی ساز توانست سامانه احرازشو را برای ارائه به سازمان‌های مختلف ارائه دهد تا سازمان‌های مختلف بتوانند با استفاده از این سامانه خیلی ساده قابلیت احراز هویت آنلاین را داشته باشند، در این مقاله حتما با ما همراه باشید که به صورت کامل درباره سامانه بسیار بی نظیر احرازشو به شما عزیزان اطلاعاتی ارائه دهیم تا بتوانید با این سامانه آشنایی پیدا کنید و به بهترین شکل ممکن بتوانید برای خود سامانه هوشمند احرازشو را در دسترس داشته باشید.

 

احرازشو چیست؟

 

احرازشو در زمینه احراز هویت یک خدمت جدیدی است که عرضه شده و به عنوان اولین پلتفرم احراز هویت آنلاین در ایران شناخته می‌شود‌، که توانسته در این زمینه خیلی امکانات عالی را به کاربران و مدیران کسب‌و‌کار‌ها ارائه دهد که بطور کامل و درست بتوانند احراز هویت را به صورت آنلاین و سریع داشته باشند.

 

با توجه به این که خیلی اجرایی کردن احراز هویت آنلاین برای سازمان‌ها و کسب‌و‌کار‌های اینترنتی سخت بوده است، ما توانسته‌ایم که با امکانات عالی که در احرازشو انجام می‌دهیم بسیار خوب این سیستم را برای آن‌ها اجرا کنیم تا بتوانند در کسب‌و‌کار‌های خود این بخش را داشته باشند و در واقع دیگر نیاز نباشد که مشترکان آن‌ها به مراکز مختلف برای احراز هویت مراجعه کنند.

 

قابلیت‌ های استفاده از احراز شو  
قابلیت‌های استفاده از احراز شو

 

یکی از اتفاق‌های جالبی که بعد از اجرا شدن احرازشو رخ داده است، این است که کسب‌و‌کار‌هایی که قبلا از کاربران خود درخواست احراز هویت هم نمی‌کرده‌اند، امروزه با استفاده از احرازشو این قابلیت را برای خود فعال کرده‌اند تا برای ارائه خدمات بهتر به کاربران احراز هویت آنلاین در سایت داشته باشند و هر کاربری که عضو می‌شود بتواند با احراز هویت آنلاین خیلی ساده فعالیت خود را در سایت تایید کند و خدمات را از آن‌ها سایت‌ها دریافت کند.

 

یکی از مزیت‌های بسیار عالی که احرازشو سعی می‌کند همیشه از آن بهره ببرد، هوشمند‌سازی این پلتفرم است، در واقع احرازشو یک پلتفرم با شیوع قدیمی نیست و همیشه سعی داشته است که از هوشمند‌ترین روش‌ها بهره ببرد تا مردم عادی خیلی ساده‌تر بتوانند احراز هویت خود را انجام دهند، به همین دلیل هم است که سازمان‌های خصوصی و دولتی زیادی با آن همکاری دارند.

 

مزیت‌های استفاده از پلتفرم احرازشو

 

احرازشو یک سیستم احراز هویتی با امکانات و مزیت‌های بسیار ویژه این‌که همین مزیت‌ها هم باعث شده جزو انتخاب سازمان‌های بزرگ باشد و افراد مختلف هم همیشه سعی کنند با آن کار کنند، این مزیت‌ها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها خیلی خوب واقع شده و باعث رشد آن‌ها قطعا خواهد شد، در این مقاله قصد داریم به صورت کامل درباره مزیت‌های احرازشو اطلاعاتی را ارائه دهیم تا شناخت بیشتری نسبت به آن داشته باشید.

 

جامعیت در احراز هویت

 

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که این پلتفرم دارد، جامع بودن آن است، در واقع این جامعیت در احراز هویت باعث می‌شود که دیگر سازمان‌ها برای احراز هویت نیاز به پلتفرم دیگری نداشته باشند و به صورت یکپارچه تمام مواردی که برای احراز هویت به صورت آنلاین نیاز دارند را می‌توانند از این طریق دریافت کنند.

 

البته دقت داشته باشید که این جامعیت برای کاربران هم مناسب است و خیلی کار را برای آن‌ها ساده‌تر می‌کند چرا که می‌توانند با استفاده از این پلتفرم تمام کار‌های خود را پیش ببرند و احراز هویت را به صورت آنلاین خیلی ساده‌تر از همیشه انجام دهند، پس هم برای سازمان‌ها این مورد می‌تواند مناسب باشد و هم برای افراد عادی که می‌خواهند احراز هویت خود را در یک سری سازمان‌ها و یا کسب‌و‌کار‌های اینترنتی داشته باشند.

 

دارای امکانات و پکیج‌های متفاوت

 

یکی دیگر از مزیت‌های ویژه پلتفرم احراز هویت احرازشو، دارا بودن پکیج‌های متفاوتی است که هر کسب‌و‌کار و یا سازمان می‌تواند نسبت به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کند و خیلی ساده به نسبت نیاز‌های خود از این خدمات استفاده کند و احراز هویت را در سایت خود فعال نماید.

 

این مزیت خوب باعث شده است که کسب‌و‌کار‌های کوچک و یا سازمان‌های کوچک با سازمان‎های بزرگ تفکیک شوند و هر سازمانی نسبت به نیاز خود بر روی این موضوع سرمایه گذاری کند و اگر یک کسب‌و‌کار کوچک دارید نیاز نباشد که خدمات اضافی دریافت کنید و فقط دقیقا طبق چهارچوبی که نیاز دارید کار خود را پیش ببرید.

 

هوشمند سازی نسبت به بودجه سازمان

 

هر سازمان نسبت به زمینه فعالیت خود درآمد‌های متفاوتی دارد، به همین دلیل باید این تفکیک‌سازی انجام شود که سازمان‌های کوچک با بودجه‌های کم هم بتوانند از این سیستم هوشمند احراز هویت آنلاین استفاده کنند و نیاز نباشد که همین اول کار هزینه بسیار زیادی را نسبت به سازمان خود داشته باشند که این موضوع خیلی مهم است.

 

هوشمند سازی سیستم احراز هویت آنلاین با احراز شو 
هوشمند سازی سیستم احراز هویت آنلاین با احراز شو

 

یکی از مثال‌هایی که می‌توان برای این موضوع داشت این است که ممکن است سازمانی تازه تاسیس باشد و بخواهد به صورت ساده احراز هویت را بدون امکانات جانبی خیلی حرفه‌ای داشته باشد، پس با این وجود هزینه زیادی هم نباید بپردازد و شاید نیاز به هوشمندسازی خیلی حرفه‌ای هم نداشته باشد، پس در احرازشو این هوشمند‌سازی نسبت به همان بودجه‌ای که سازمان دارد انجام می‌شود تا سازمان‌ها با محدودیت بودجه مواجه نباشند.

 

و حتی همین‌طور ممکن است یک سازمان بسیار بزرگی نیاز داشته باشد که احراز هویت خیلی هوشمندی را با امکانات جانبی بسیار حرفه‌ای داشته باشد پس نیاز است که به نسبت بودجه‌ای که در نظر گرفته هوشمند سازی برای آن سازمان در نظر گرفته شود که در احرازشو هم همیشه سعی بر این است تا سازمان بتواند با بهینه هزینه کردن خیلی در این زمینه حرفه‌ای تر پیش برود و از این بابت سازمان‌ها اغلب با محدودیت بودجه مواجه نمی‌شوند.

 

پر قدرت و بی رقیب

 

مهم‌ترین مزیتی که باید به آن اشاره ویژه داشته باشیم، بی‌رقیب بودن احرازشو است، این سامانه تقریبا هیچ رقیبی به صورت جدی ندارد و بهترین فعالیت را در این زمینه پیش می‌برد، علاوه بر بی‌رقیب بودن قدرت آن هم قابل تحسین است چرا که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی توانسته تمام هوشمند‌سازی‌های مورد نیاز را به صورت به‌روز به سازمان‌ها ارائه دهد تا با دقیق‌ترین چهارچوب موجود این موضوع احراز هویت آنلاین را پیش ببرند.

 

بی‌رقیب بودن احراز‌شو اصلی‌ترین دلیل که دارد فعالیت بسیار دقیق و حرفه‌ای آن است که باعث شود هیج رقیبی نتواند خیلی جدی در این زمینه رقابت کند و احرازشو همیشه سعی دارد با امکاناتی که به سازمان‌ها و مدیران آن‌ها ارائه می‌دهد بهترین نتیجه را برای آن‌ها داشته باشد.

 

پشتیبانی 24 ساعته

 

اگر سازمان‌ها در این سیستم به هر مشکلی بر بخورند اصلا جای نگرانی ندارند چرا که تیم پشتیبانی احرازشو همیشه در حال بهبود سیستم است و هر مشکلی هم که سازمان‌ها داشته باشند به صورت 24 ساعته می‌‌توانند به تیم احرازشو دسترسی داشته باشند و خیلی سریع مشکل آن‌ها رفع خواهد شد.

 

پس هر ساعت از شبانه روز هم جای نگرانی وجود ندارد و می‌توان خیلی عالی و ساده کار را برای سازمان‌ها به صورت خیلی دقیق پیش برد.

 

مشاوره رایگان قبل از شروع استفاده

 

قبل از این که سازمان‌ها شروع کنند که از این سیستم استفاده کنند و یا آن را برای خود تهیه کنند، می‌توانند خیلی ساده از طریق شماره پشتیبانی احرازشو یک جلسه تلفنی مشاوره داشته باشند تا مشاوران احرازشو به بهترین شکل ممکن کمک کنند که شما نیاز به این سیستم دارید یا خیر و یا حتی اگر نیاز دارید باید کدام یک از امکانات را از این سیستم دریافت کنید که برای شما مناسب باشد و در کل تمام موارد به شما توضیح داده خواهد شد.

 

مشاوره قبل از استفاده سیستم احراز هویت احراز شو 
مشاوره قبل از استفاده سیستم احراز هویت احراز شو

 

در سیستم مشاوره‌ای احرازشو کاملا موارد دقیق به شما توضیح داده خواهد شد و بعد از این توضیحاتی که ارائه شده است می‌توانید تصمیم بگیرید که نسبت به بودجه و هزینه خود می‌خواهید از آن استفاده کنید یا خیر و بعد از تصمیم‌گیری هم می‌توانید به صورت دمو یک پیش نمایشی از این مورد داشته باشید تا بتوانید با استفاده از دمو بیشتر با ساختار این پلتفرم هوشمند آشنا شوید.

 

جمع بندی

 

در این مقاله قصد داشتیم به صورت کامل درباره پلتفرم احرازشو اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات سامانه احرازشو را بیشتر بشناسید و اگر مدیر سازمان و یا یک کسب‌و‌کار هستید که نیاز به احراز هویت آنلاین دارید بتوانید از احرازشو استفاده کنید و خیلی ساده امکان عالی را برای خود فراهم کنید.

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و هر سوالی هم درباره این مقاله دارید می‌توانید از طریق نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

شخیص چهره چیست؟ مراحل تشخیص صورت با چه روشی انجام می شود

احراز هویت! یکی از دغدغه‌های امروزی که افراد زیادی با آن درگیر هستند! شاید فکر کنید که احراز هویت خیلی فرآیند ساده‌ای دارد اما اصلا این‌طور نیست و در واقع ارگان‌های مختلف یا شرکت‌های خصوصی می‌خواهند ثبت نام را به صورت اینترنتی داشته باشند و اگر آن خدمات نیاز به شناسایی هویت فرد داشته باشد …

تشخیص چهره به زبان ساده

احراز هویت! یکی از دغدغه‌های امروزی که افراد زیادی با آن درگیر هستند! شاید فکر کنید که احراز هویت خیلی فرآیند ساده‌ای دارد اما اصلا این‌طور نیست و در واقع ارگان‌های مختلف یا شرکت‌های خصوصی می‌خواهند ثبت نام را به صورت اینترنتی داشته باشند و اگر آن خدمات نیاز به شناسایی هویت فرد داشته باشد …